top of page
Cep Telefonu

Satış Öncesi Destek

FOBEM TEXTILE olarak, müşterilerimize satın alma sürecinde en iyi deneyimi sunmayı taahhüt ediyoruz. Ürünlerimizle ilgili herhangi bir sorunuz veya bilgi talebiniz olduğunda, satış öncesi destek ekibimiz size yardımcı olmaktan memnuniyet duyacaktır. İletişim bilgilerimiz aşağıdadır:

Müşteri Hizmetleri:

E-posta: sales@fobemtex.com

Müşteri hizmetleri temsilcilerimiz, ürünlerimizle ilgili her türlü sorunuz için size hızlı ve etkili bir şekilde yanıt verecektir. Ürünlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak veya sipariş vermek için bize ulaşmaktan çekinmeyin.

Satış Sonrası Destek

FOBEM TEXTILE olarak, satın aldığınız ürünlerle ilgili herhangi bir sorun yaşamanız durumunda size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Satış sonrası destek ekibimiz, ürünlerinizin bakımı, onarımı veya değişimi konusunda size rehberlik etmek için buradadır. İletişim bilgilerimiz aşağıdadır:

Müşteri Hizmetleri:

E-posta: emre@fobemtex.com

Satış sonrası destek ekibimiz, ürünlerinizle ilgili herhangi bir sorunu çözmek ve en iyi müşteri deneyimini sağlamak için buradadır. Ürünlerinizle ilgili herhangi bir sorun yaşarsanız, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

bottom of page